Zdobywcy odznaki „Z Dreptusiem po Polsce”

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data wypełnienia normy
 

W stopniu zielonym

   
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 30.03.2021
2 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 23.04.2021
3 Katarzyna Romanowska Miśki Pyśki/Warszawa 30.07.2021
4 Gabrysia Romanowska Miśki Pyśki/Warszawa 30.07.2021
5 Anastazja Romanowska Miśki Pyśki/Warszawa 30.07.2021
6 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi/Warszawa 02.08.2021
7 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 07.08.2021
8 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 17.08.2021
9 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 22.08.2021
10 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 22.08.2021
11 Kazimierz Makieła Warszawa 04.09.2021
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 06.09.2021
13 Piotr Michałowski Warszawa 12.09.2021
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 12.09.2021
15 Paweł Szubert Warszawa 28.11.2021
16 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 03.01.2022
17 Cezary Jędrzejewski Warszawa 17.01.2022
18 Przemysław Jasek Bemowo Orienteering Team 21.01.2022
19 Leszek Adamski Warszawa 01.02.2022
20 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 06.02.2022
21 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 04.03.2022
22 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 22.03.2022
23 Martyna Stypa Sandomierz 24.04.2022
24 Piotr Koziara Sandomierz 24.04.2022
25 Andrzej Pochopień Stryszawa 31.05.2022
26 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne 01.11.2022
27 Sławomir Frynas OM PTTK Lublin 10.12.2022
28 Ewa Kalinowska Warszawa 05.02.2023
29 Dariusz Kalinowski Warszawa 05.02.2023
30 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława 09.02.2023
31 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 10.02.2023
32 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 16.02.2023
33 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 16.02.2023
34 Jarosław Baryluk Lusina 24.02.2023
35 Grażyna Orłowska PTTK Iława 12.03.2023
36 Bogumiła Nawrot PTTK Iława 17.03.2023
37 Agnieszka Baryluk Lusina 10.04.2023
38 Igor Baryluk Lusina 16.04.2023
39 Piotr Gębarowski MoPi.Team 18.05.2023
40 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 11.06.2023
41 Andrzej Kowalski JEAK Warszawa Praga 08.07.2023
42 Klara Romanowska Miśki Pyśki/Warszawa 19.11.2023
43 Tymon Łukaszewicz Robakowo 14.02.2024
 

W stopniu żółtym

   
1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 11.01.2022  
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 15.05.2022  
3 Piotr Michałowski Warszawa 15.05.2022  
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 05.04.2023  
5 Przemysław Witczak Warszawa 06.06.2023
6 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 02.07.2023
7 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 17.07.2023
8 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 07.11.2023
9 Jarosław Baryluk Lusina 17.11.2023
10 Jacek Głowacki SKKT PTTK Siedlce-Strzała 19.11.2023
11 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 03.12.2023
12 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 03.12.2023
13 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 28.12.2023
 

W stopniu niebieskim

   
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 23.09.2023
2 Piotr Michałowski Warszawa 23.09.2023